Milleks on vaja ärikingitusi?

Firma sümboolikaga kingituste või meenete jagamine ja kinkimine täidab erinevaid funktsioone, milleta on raske ette kujutada kaasaegse ettevõtte igapäevast elu.

Kogenud turundajad peavad firma sümboolikaga kingitusi väga tõhusaks vahendiks, mis hoiavad ühendust olemasolevate ja potentsiaalsete klientidega. Sellist tüüpi reklaam ei ärrita inimesi ja jätab firmast ainult positiivse mulje.

Ärikingitusi võib kinkida mitte ainult klientidele, vaid ka ettevõtte töötajatele ning äripartneritele. Firma sümboolikaga meeneid on soovitatav kaasa võtta minnes kohtuma kliendiga või võttes vastu äripartnerit oma kontoris. Õigesti valitud kingitused osutavad positiivset mõju ettevõtte mainele ja aitavad luua häid ning edukaid ärisuhteid.

Kliendid. Potentsiaalsetele klientidele on sobilikud mitte väga kallid, kuid praktilised sümboolikaga meened, mis on nii suurepärane kingitus kui ka märkamatu reklaam. Püsiklientidele on parem kinkida väärtuslikumaid ja ainulaadsemaid kingitusi, millega näitate välja nende tähtsust oma ettevõttele. 

Firma töötajad. Klientidele mõeldakse alati esmajärjekorras. Kuid tasub meeles pidada, et firma töötajad on need, kes toovad ettevõttesse kliente. Seetõttu tuleks oma töötajaid motiveerida. Firma sümboolikaga meene ( pastakas, märkmik, vihmavari vms) sobib ideaalselt kingituseks tähtpäevade puhul või igakuise parima töötaja premeerimisel. Kingitused jäävad kauaks meelde ja aitavad moodustada ettevõtte vaimu ja ühtsustunnet.

Koostööpartnerid. Meenete roll ärisuhete moodustamisel on äärmiselt oluline. Nende abil saab näidata ettevõtte edukust, samal ajal täidavad meened ka reklaamimise funktsiooni. Firmasümboolikaga meenete kinkimine- sellega ei osutata lihtsalt tähelepanu, vaid luuakse ka soodne atmosfäär koostööks. Meened, mida kasutatakse argipäevaelus, tõstavad reklaami efektiivsust oluliselt, olgu need siis pliiatsitopsid ja kruusid laual või T-särgid inimeste seljas. Teie firma reklaam olgu alati nähtaval kohal !